KONYAALTI KOLTUK YIKAMA & TEMİZLİK

İletişim 0534 242 3553 Whatsapp

KOLTUK TEMİZLİĞİ BİZİM İŞİMİZ
KOLTUK TEMİZLİĞİNDE İDDALIYIZ.
TEMİZ BİR YATAKTA UYUMAK SAĞLIKTIR.

Kaliteli Koltuk Temizlik


NEDEN BİZ

*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

*Son Teknoloji Makinalar *Yaygın Servis Agı

*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi *Uygun Fiyat

*Kaliteli Hizmet *Referanslarımız

Antalya Koltuk Yıkama sektörde kaliteli hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıstır.Antalya Koltuk Yıkama şirketleri arasında yılların verdiği tecrübe,Antalya koltuk yıkama fiyatları ve güven duygusu ile Ek İşimiz Değil Tek İşimiz Koltuk Yıkama diyerek teknolojiyi yakından takip edip her zaman En iyi koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Antalya Koltuk Yıkama firmaları arasından bizi tercih sebebleriniz Koltuk yıkama işlemi yaptığımız her koltuk kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz.Koltuk Yıkama Antalya firmamızda yıkatacagınız tüm koltuk takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.Bu Yüzden Antalya Koltuk Yıkama Tavsiye üzerine büyüyen memnun kaldıkça Antalya Koltuk Yıkama telefon numaralarımızı komsu ve akrabalarınıza veren siz degerli müşterilerimize tesekkür ederiz.

Yatak yıkama Antibakteriyel Yatak Yıkama İle Gözle Görünmeyen Mayt,Bakteri, Akarlara SON

Koltuk Yıkama Aşamaları

1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)

3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

4.Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

5.Artık koltuk yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.

7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan koltuk %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır. (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)

Category: Genel

EMail Adresiniz Yayinlanmayacaktir. * Zorunlu Alanlar *

*

Call Now ButtonŞİMDİ ARA / CALL NOW
WhatsApp chat
EnglishGermanRussianTurkish